Okunma

150 bin TL ödüllü yarışma için son hafta!


24 Nisan 2019 Çarşamba 17:06
150 bin TL ödüllü yarışma için son hafta!

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Mercedes-Benz Türk StartUP yarışması için başvurularda son haftaya girildi. 26 Nisan günü başvuruların sona ereceği yarışma için katılımcıların elini çabuk tutması gerekiyor.

Mercedes-Benz Türk StartUP yarışmasında en iyi 3 startup ödüllendirilecek!

Bu yıl etki alanını genişleten yarışmada Birleşmiş Milletler “Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri”nden bir veya bir kaçına katkıda bulunan projeler de davet ediliyor. Başvurularda son haftaya girilen Mercedes-Benz Türk StartUP yarışmasında en iyi üç startup ödüllendirilecek.

Teknoloji ve Sosyal Fayda ödüllerinin yanında yarışmaya bir de Jüri Özel Ödülü: Kadınların Güçlenmesine Destek kategorisi eklendi. Bu üç kategoride toplam 150 bin TL ödül verilecek. Ayrıca gerekli kriterleri sağlayan ve en yüksek oyu almayı başaran ilk 10 startup da 3 günlük özel bir gelişim programı ve Mercedes-Benz ile özel Almanya seyahati ile ödüllendirilecek.

Kadınlara destek!

Yeni eklenen kategoriyle birlikte kadınların güçlenmesine destek veren yarışmada, iş kolu ne olursa olsun, kriterleri sağlayan ve yaptığı işin sonuçlarında kadınların istihdamını hedefleyen, yetkinliklerini artıran ya da güçlenmesini destekleyen bir startup, 50 bin TL’lik jüri özel ödülünün sahibi olacak.

Mercedes-Benz Türk StartUP yarışmasına başvurda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 150 bin TL ödüllü yarışma için son hafta! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 150 bin TL ödüllü yarışma için son hafta! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 150 bin TL ödüllü yarışma için son hafta! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "