Okunma

Mercedes-Benz Türk’ten 50 girişime destek


14 Mart 2017 Salı 11:19
Mercedes-Benz Türk’ten 50 girişime destek

Mercedes-Benz Türk yenilikçi, sürdürülebilir ve yaratıcı fikirleri destekleyerek topluma katkıda bulunmak amacıyla “50. Yılda 50 Startup” projesini başlatıyor.

Yaşama Dair Vakfı, Impact Hub İstanbul ve Startupboothcamp İstanbul işbirliği ile yapılan yarışma için başvuru tarihi 14 Mart 2017 itibariyle başlıyor.

Teknolojiyle bağı olan, pazar değeri olan, fikir aşamasını geçmiş, iş planı çalışması yapmış ve prototip aşamasına gelmiş veya prototip üretmiş startup’lar başvuru yapılabilecek.

Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Süer SülünMercedes-Benz Türk olarak 50 yıldır yenilikçi çözümlerle yalnızca kendi işimize değil, Türkiye’nin geleceğine ve potansiyeline yatırım yapıyoruz” dedi.

Toplam ödül 500.000 TL

İki aşamalı seçim sürecinde proje jürisi, ödüle layık görülen 50 startup’ı seçecek. Birinci aşamada jüri tarafından seçilerek ön elemeyi geçen 100 startup, bir günlük eğitim kampında buluşacak. Burada mentorlar eşliğinde pazarlama, iş planı oluşturma eğitimleri alarak, nihai iş planı sunumlarını hazırlayacaklar.

17-03/14/mercedes-16-9.jpg 

Startuplar konusunda öncü Ahmet Can Şit ve Timur Sırt jüride yer alıyor. Ayrıca jüride Yaşama Dair Vakıf, Startupboothcamp İstanbul ve Impact Hub İstanbul bulunuyor. 100 startup arasından ikinci aşama seçimle ödüllendirilecek 50 startup’ı belirleyecek. Seçilen 50 startup’a toplamda 500.000 TL’lik para ödülü verilecek.

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Mercedes-Benz Türk’ten 50 girişime destek”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Almanlar ne yapacağını şaşırdı onu anladıkta bu bizim yerli işbirlikçileri buna nasıl çanak tutuyo anlam verebilmiş değilim. Cumhurbaşkanı yok mu yerli araba yapacak babayiğit dediğinde bu Türkiye otomotiv başkanları kulak tıkıyor da çalıştığı firmalara nasıl peşkeş çekiyor hep bu tip ibretlik olayları yaşıyor güzel ülkem

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Almanlara dikkat beyler, hanımlar

 3. SDN Okuru dedi ki:

  fikir avcıları. vatan şaşmazda programında aynı şekilde sunum yaptırdı. programa katılan tüm projeler program firmasının oldu. her şeyi biliyor ve üretebiliyorsam ortak olurum niye satayım

 4. SDN Okuru dedi ki:

  proje başı 10 bin tl, ben sana vereyim on bin sen bana proje getir, alman çakalları sizi…

 5. SDN Okuru dedi ki:

  1 tır satıp bu ödülün en az 3 4 katını alıyor bu şirket ve 50. yıla özel mi oluyor şaka gibi hatta hani kötü espiri yaparlar da kimse gülmez ya bu o işte…

" Mercedes-Benz Türk’ten 50 girişime destek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mercedes-Benz Türk’ten 50 girişime destek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mercedes-Benz Türk’ten 50 girişime destek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "