Okunma

Mercedes-Benz yeni modellerini tanıttı


21 Mayıs 2017 Cuma 16:30
Mercedes-Benz yeni modellerini tanıttı

Mercedes-Benz Türk, 20 Nisan 2017’de kapılarını aralayan ve 30 Nisan 2017 tarihine kadar otomobil severleri bir araya getirecek İstanbul Autoshow 2017’de 12. holde çevre dostu hibrit otomobillerden Mercedes-AMG modellerine kadar uzanan geniş ürün yelpazesini sergiliyor.

Yeni E-Serisi Coupé, kapsamlı akıllı telefon entegrasyonu, geniş ekranlı dijital kokpit ve isteğe bağlı olarak kısmi otonom sürüş imkânı sunan yeni sürüş destek sistemleri de dahil E-Serisi ailesinin sahip olduğu bütün gelişmiş elektronik sistemleri de bünyesinde barındırıyor.

Mercedes “me connect” ile otomobiliniz hep cebinizde

Mercedes-Benz GLC 350 e 4MATIC, orta sınıf SUV olarak konumlandırılan ve Mercedes-Benz’in bu segmentteki elektrikli sürüş özelliğine sahip ilk modeli olarak markanın tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Türkiye’de tüm Mercedes-Benz otomobillerde 2017 yılı itibarıyla sunulmaya başlanan Mercedes me connect hizmetleri ile akıllı telefonlar ve tabletlerden artık araç sahiplerinin otomobillerine uzaktan erişimi mümkün oluyor. 

Standart sunulan servisler kapsamında 2017 model tüm otomobillerde Mercedes-Benz acil çağrı sistemi, bakım yönetimi, uzaktan arıza teşhisi, kaza yönetimi ve arıza yönetimi hizmetlerinden süresiz yararlanılıyor.

17-04/21/mercedes-1.jpg

Standart olarak sunulan Remote Online hizmetleri sayesinde ise uzaktan merkezi kilit kontrolü, uzaktan araç durumuna erişim, ilave ısıtıcının programlanması, park edilmiş konum bilgisi, araç takibi ve coğrafi sınırlandırma hizmetlerinden ilk 3 yıl ücretsiz olarak yararlanılabiliyor.

Remote Online donanımına ek olarak 360o kameralı park yardımcısı ve KEYLESS-GO donanımlı yeni E-Serisi otomobiller ise araç dışından park etme yardımcısı hizmetinden ilk üç yıl ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

:: Mercedes-Benz’in 2017 model araçlarını nasıl buldunuz?


“Mercedes-Benz yeni modellerini tanıttı” üzerine 11 yorum

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Fakir Türkleriz beee bunu modern batılılar kullansın biz ab partisi koltuk sevdası yüzünden eşşeğe binmeye devam edelim

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Türkiye gibi yerde bunları kullanmak hayal hele akp varken imkansız

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Arabaya o kadar para ver sonra remote online özelliği 3 yıl bitince paralı olsun. Komik.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Uzaktan kontrol demii bu yeni değil. Bmw 2 yıldır bu özelliği kullanıyor.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Bizi aşar

Yorum yazın

Geri bildirim