Okunma

Mercedes-Benz’den Yenileme Merkezi


13 Mart 2012 Salı 10:00
Mercedes-Benz’den Yenileme Merkezi

Eski kasa tasarımına sahip olan Mercedes-Benz‘in Amerikan modelleri, kendine has ufak, sade ve şık tasarımıyla öne çıkmayı her zaman başarmıştır.

Hatta bu türün oldukça fazla seveni var. Özellikle belli bir yaşın üzerindeki Amerikalılar, Amerikan arabası olmamasına rağmen Mercedes-Benz‘i tercih etmişler.

Bu eski model araçlara duygukları saygıyı ve sevgiyi göstermek isteyen The Classics Center‘da araçların tamirini, bakımını ve makyajını yapıyor.

Sonuçlar ise gerçekten inanılmaz denebilecek düzeyde olmuş diyebiliriz. 1956 ile 1980 arasında değişen modellere sahip olan araçlar sanki dün üretilmişcesine çekici görünüyor.

Fazla söze gerek yok, çünkü fotoğrafların yanında kelimeler biraz yersiz kalıyor. İşte The Classics Center‘ın Mercedes-Benz‘ler üzerinde yaptığı çalışmaların sonuçları.

:: Klasik Amerikan Mercedes-Benz’leri seviyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Mercedes-Benz’den Yenileme Merkezi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Mercedes benim için hep özel oldu, her bir modeli ayrı güzel. Yağını, suyunu ve benzinini koy dünyayı dolaş derler Mercedes için..

" Mercedes-Benz’den Yenileme Merkezi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mercedes-Benz’den Yenileme Merkezi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mercedes-Benz’den Yenileme Merkezi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "