Okunma

Eaton, MersaSistem’le Türkiye’de


17 Mart 2009 Salı 15:18
Eaton, MersaSistem’le Türkiye’de

Cutler-Hammer, MGE Office Protection Systems, Powerware, Holec, MEM, Santak ve Moller gibi birbirinden önemli global markaları bünyesinde barındıran Eaton artık Türkiye’de. Firmanın Türkiye’deki tek distribütörü ünvanını taşıyacak olan MersaSistem’in Pazarlama Müdürü Fatih Erünsal, UPS pazarında önemli oyunculardan biri olmayı hedeflediklerini belirtiyor.


Sunulacak ürünler arasında kesintisiz güç kaynakları da bulunuyor.

:: Eaton firmasını daha önce duymuş muydunuz?

Bilgi için: MersaSistem
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Eaton, MersaSistem’le Türkiye’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Eaton, MersaSistem’le Türkiye’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Eaton, MersaSistem’le Türkiye’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "