Okunma

Mesajlarınız Kişiye Özel Olsun


29 Ağustos 2009 Cumartesi 10:39
Mesajlarınız Kişiye Özel Olsun

GSM operatörlerinin mesaj haklarını cüzi ücretler karşılığında neredeyse sınırsız hale getirmeleri sayesinde, yoğun bir mesajlaşma trafiği yaşanır oldu. Özellikle özel günlerde gönderilen toplu mesajlar, tek düzeliğiyle, nerdeyse ilgiden çok ilgisizlik ifade etmeye başladı.

Geliştiriciler bunu mu düşünmüş bilinmez ancak bu tek düzeliğe iyi bir çözüm getirecek başarılı bir uygulama mevcut. Message One isimli bu uygulama; mesajlarınızın kişiye özel olmasını sağlıyor. Yazdığınız mesajın istediğiniz şekilde belirleyebileceğiniz kısımlarına; otomatik olarak isim, soy isim, takma isim, telefon numaraları, adres bilgileri, email gibi etiketler ekleyerek mesajların bu şekilde gönderilen tüm kişilere özel olmasını sağlıyor.

Ücretsiz olarak süre ve kullanım kısıtlamalı bir demo sürümüne ve 4.95€ karşılığında tam sürümüne buradaki adresten sahip olabilirsiniz.

:: Özel günlerde toplu mesajla atıyor musunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mesajlarınız Kişiye Özel Olsun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mesajlarınız Kişiye Özel Olsun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mesajlarınız Kişiye Özel Olsun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "