Okunma

Facebook Messenger Lite artık daha yetenekli!


07 Mart 2018 Çarşamba 19:30
Facebook Messenger Lite artık daha yetenekli!

Messenger’ın eklenen yeni özellikler ile gitgide daha karmaşık hale gelmesi, özellikle giriş seviyesi cihazlarda performans sorunlarına yol açıyor. Bu nedenle büyük bir kitle, basitleştirilmiş olan Messenger Lite uygulamasını tercih ediyor.

Lite versiyonu teorik olarak eski bir Android cihaza veya oldukça yavaş internet bağlantısına sahip olan insanlar için tasarlandı. Ancak, standart uygulamanın aksine tek ihtiyacı iletişim olan insanların en büyük beklentisi olan sade ve basit yapıyı sunduğu için amiral gemisi sahipleri tarafından bile tercih edilebiliyor.

Messenger Lite ile artık görüntülü görüşmeler yapılabiliyor!

2016 yılından bu yana kullanıcılara hizmet veren uygulama yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte görüntülü görüşme özelliğine kavuştu. Böylece standart Messenger uygulamasına kıyasla en büyük eksikliklerinden birisi giderilmiş oldu.

Messenger Lite görüntülü görüşme

Bu kapsamda mesaj atmak, fotoğraf veya bağlantı gönderip almak, gelen çıkartmaları görüntülemek ve görüntülü görüşmeler gerçekleştirmek gibi Messenger’ın sunduğu birçok işlev Messenger Lite ile kullanılabilir hale geldi.

:: Siz Messenger’ın hangi sürümünü tercih ediyorsunuz?
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Facebook Messenger Lite artık daha yetenekli! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook Messenger Lite artık daha yetenekli! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Messenger Lite artık daha yetenekli! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "