Okunma

Metal Gear Solid: Rising’e Yeni Video


17 Kasım 2011 Perşembe 12:00
Metal Gear Solid: Rising’e Yeni Video

Spike TV tarafından düzenlenen VGA 2011’in en önemli özelliği tabii ki yılın en iyi oyunlarının seçilmesidir. Fakat bir başka özelliği de, uzun zamandır haber alınamayan bazı oyunların yeniden ortaya çıkması olarak özetlenebilir. Örneğin bu yıl, Alan Wake’in ikincisi ve Metal Gear Solid: Rising gibi oyunların yeni detayları ortaya çıkacak.

Spike TV, Metal Gear Solid: Rising ile ilgili yeni ve oldukça kısa bir video yayımlayarak, oyunun Hideo Kojima tarafından tüm detayları ile bizzat tanıtılacağını ortaya çıkardı. Hep birlikte izliyoruz.

:: Metal Gear Solid: Rising’i bekliyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Metal Gear Solid: Rising’e Yeni Video”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Video yayımdan kaldırılmış, düzeltildi.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  video açılmıyor

 3. SDN Okuru dedi ki:

  video açmıyor..

 4. sagolayn dedi ki:

  grafikler inanılmaz…

" Metal Gear Solid: Rising’e Yeni Video konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Metal Gear Solid: Rising’e Yeni Video ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Metal Gear Solid: Rising’e Yeni Video ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "