Metal İşleme Dünyasını Buluşturan Fuar Metalworking’11


07 Eylül 2010 Salı 08:41
Metal İşleme Dünyasını Buluşturan Fuar Metalworking’11

2001 yılından bu yana her geçen gün pozitif yönde gelişim gösteren Türk metal işleme sektörü son dönemlerde daha fazla önem kazandı ve daha dinamik hale geldi. Türk makine ve tesis imalatı sektörünün bu olumlu gelişimi, yüksek kaliteli ürünlere ve son teknolojiye olan talebin artmasıyla daha da güçleniyor.

Otomotiv, tüketici elektroniği ve elektrikli cihazlar alanında faaliyet gösteren tesislerin bu talepleri karşılayabilecek şekilde modernize edilmesi ve son teknolojilerle donatılması için gerekli metal işlemeye yönelik tüm cihazlar Metalworking Eurasia fuarında sergilenecek.

WIN fuarları, özellikle Metalworking, Welding, Surface Treatment fuarları arasındaki sinerjiyi daha da arttıracak. Bugün sektörlerin bir araya gelmesinden elde edilen katma değer, özellikle metal kesme ve işleme endüstrisinde teknolojinin kullanılmasıyla ortaya çıkıyor.

 

 

WIN fuarları, yüksek sayıda uluslararası katılımcıları ve ziyaretçileriyle, yeni pazarlar arayan şirketler için eşsiz fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası katılımcıları özellikle komşu ülkelerden davet edilen satın almacılarla bir araya getiren fuarda bu yıl da ‘Hosted Buyer Programı’ özel programı kapsamında ağırlıklı olarak Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden çok sayıda satınalma heyeti WIN Fuarları’nda ağırlanacak ve “İş Birliği Günleri” kapsamında katılımcılarla birebir görüşmeler yapma imkanı bulacaklar.

Fuar katılımcıları ayrıca ürün ve hizmetlerini tüm dünyadan karar vericilere doğrudan tanıtma imkanı da buluyor. 2010 yılında, 26 ülkeden 1.845 katılımcı firma %87’si karar verici olmak üzere 84 ülkeden 116.965 profesyonel ziyaretçiyle buluştu.

:: WIN fuarlarına katılıyor musunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Metal İşleme Dünyasını Buluşturan Fuar Metalworking’11 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Metal İşleme Dünyasını Buluşturan Fuar Metalworking’11 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Metal İşleme Dünyasını Buluşturan Fuar Metalworking’11 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
  2. 2 Yetkili bi abi geliyor! Saat 21.00'da canlı yayın! Yetkili bi abi geliyor! Saat 21.00'da canlı yayın!
  3. 3 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
  4. 4 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!
  5. 5 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
  6. 6 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
  7. 7 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
  8. 8 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  9. 9 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  10. 10 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!