Okunma

Mezun.com’dan Sosyal Network


12 Aralık 2011 Pazartesi 15:34
Mezun.com’dan Sosyal Network

Tamamen sosyal ağ mantığıyla Türkçe ve İngilizce olarak hizmet verecek şekilde tasarlanan Mezun Social Network’ün profil sayfalarında üyeler kendi kişisel bilgilerini ve eğitim ihtiyaçlarını belirtiyorlar.

Eğitim kuruluşları da kendi sayfalarında öğrencilerle iletişim kurabiliyor ve kurumları hakkında güncel bilgileri paylaşıyorlar. Sistemin sunduğu “en iyi eşleştirme” (best match) özelliği sayesinde üyelere; okuduğu okul, eğitim geçmişi ve yurtdışında eğitim almak istediği kurumlar, şehirler dikkate alınarak arkadaş ve okul tavsiye ediliyor.

Bu şekilde Mezun Social Network üyeleri kendileriyle ortak özelliklere sahip kişilerle bağlantıya geçip gitmek istediği ülke, şehir veya okul gibi konularda birinci ağızdan bilgi alabiliyorlar

Uluslararası Öğrenci Topluluğu Mezun Social Network’e katılmak için sn.mezun.com adresine girip davetiye sahibi olabilirsiniz.

:: Yurtdışında eğitim almayı düşünür müsünüz?

 

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Mezun.com’dan Sosyal Network”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Link’ in başına bir http olursa iyi olur. Şu an hata veriyor.

" Mezun.com’dan Sosyal Network konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mezun.com’dan Sosyal Network ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mezun.com’dan Sosyal Network ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "