Okunma

MGS: Rising’in Detayları Bu Kış


05 Haziran 2011 Pazar 07:00
MGS: Rising’in Detayları Bu Kış

VG247 sitesinin yer vermiş olduğu haberde MGS: Rising’ten bahsediliyor. Haberde yer alan firma açıklamasına göre Metal Gear Solid‘in yeni üyesi olan Rising, büyük detayları ile kış döneminde gündemde olacak.

Hirona Çok İddialı

Konami firmasından Shinji Hirona, şöyle bir açıklamada bulundu;

‘Herhangi bir ayrıntı şimdilik yok çünkü büyük bir şey üzerinde çalışıyoruz. Üstelik bu ‘büyük şey’ kış döneminde gözücek’

Böyle bir açıklamanın ardından oyuncuların bu kış, MGS Rising’ten çok büyük şeyler beklemesini söyleyen Hirona, gerçektende gelecek aylarda üzerimizde büyük bir etki yapmaya hazır olan bir ‘büyük şey’ gerçekleştirecek gibi.

:: Sizce firma, oyuncuların gönlünü almak için mi böyle bir açıklamayı yaptı?
yazarAta Ateş

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde okuyan Ata; teknoloji, müzik, film ve popüler kültür yazılarıyla SDN’de kariyerine devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" MGS: Rising’in Detayları Bu Kış konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere MGS: Rising’in Detayları Bu Kış ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MGS: Rising’in Detayları Bu Kış ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "