Okunma

Michael Jackson İle Oynamak Hayal Değil


13 Temmuz 2009 Pazartesi 11:28
Michael Jackson İle Oynamak Hayal Değil

Geçtiğimiz günlerde ölüm haberini aldığımız pop müziğin bir numaralı ismi Michael Jackson‘ın video oyununun yapılması uzun zamandır gündemdeydi. Hatta projenin başında, Jackson’ın müzik şirketi MJJ Productions‘un olacağını belirtmiştik. Yapımla ilgili su üstüne çıkan bilgiler sevindirici, zira Michael Jackson’ın oyununun geliştirilmesine başlanmış. Sadece konsol platformları için (Nintendo Wii, PlayStation 2, PlayStation 3) hazırlanan yapım, önümüzdeki yılbaşına yetiştirilmeye çalışılıyor.

Kendisi de büyük bir video oyun fan’ı olan Jackson’ın evinde, büyük bir arcade koleksiyonu bulunuyor. Geçmişte Michael Jackson’s Moonwalker adlı bir video oyunu da bulunan popun kralı, yıl sonunda sanal ortamda da olsa karşımıza çıkacak.

Ünlü müzisyen ile ilgili tek oyun haberi bu da değil. Pop müziğin bir numarası adına ayrıca bir Singstar da geliştiriliyor. Singstar: Michael Jackson adlı yapım, 13 Kasım 2009’da raflarda olacak.

:: Michael Jackson’s Moonwalker’ı oynamış mıydınız?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Michael Jackson İle Oynamak Hayal Değil”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Evet büyük bi sanatçıydı muhakkak anılmalı ama şimdiye kadar neden hatırlanmadı. Sözüm şudur kör ölür badem gözlü olur….

" Michael Jackson İle Oynamak Hayal Değil konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Michael Jackson İle Oynamak Hayal Değil ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Michael Jackson İle Oynamak Hayal Değil ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "