Okunma

Microsoft Açıklarını Kapatabilecek mi?


04 Şubat 2011 Cuma 14:30
Microsoft Açıklarını Kapatabilecek mi?

2010 yılını yayınladığı 25 hatayı düzelten yamalarla kapatan Microsoft 2011‘e de hızlı bir başlangıç yaptı. Firma önümüzdeki hafta içindeki üç güne yayayacağı yamalarla 22 bug‘ı ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Microsoft’un güvenlik uzmanlarının yaptıkları açıklamaya göre, bu yeni yamalar Internet Explorer, Windows 7, Server 2003 ve 2008 R2 ile Windows XP‘yi kapsayacak.

Hangi Sorunlar Çözülecek?

IE ve serverler için çıkan yamalar önemli güvenlik açıklarını kapatırken diğerleri 22 adet sorun için çözüm sunacak. Pek, bu yamalar hangi konular üzerine yoğunlaşacak?

Uzmanlar, bu yamaların, Bulletin 4, MHTML, IIS 7.0 ve IIS 7.5 üzerine yoğunlaşacağını üç yamanın ise çok kritik güvenlik açıklarına çözüm olacağını açıkladı.

:: Bu yama paketlerinin içeriği sizi tatmin etti mi? Sizce çözülmesi gereken diğer sorunlar nelerdir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Microsoft Açıklarını Kapatabilecek mi?”

  1. spybot dedi ki:

    bitmek bilmeyen yamalar.

" Microsoft Açıklarını Kapatabilecek mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Açıklarını Kapatabilecek mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Açıklarını Kapatabilecek mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "