Okunma

Microsoft Blu-ray’e Isınıyor


17 Ağustos 2008 Pazar 21:00
Microsoft Blu-ray’e Isınıyor
Blu-ray ile arasındaki buzları eriten Microsoft, üçüncü parti yazılımlara gerek kalmaksızın Windows XP, Vista, Server 2003 ve Server 2008’de Blu-ray yazmayı mümkün kılan Feature Pack for Storage test sürümünü yayınladı. ICCD/CCID gibi yeni Smart Card formlarına da destek veren Feature Pack for Storage, ayrıca taşınabilir sürücüleri bir sertifika veya parola ile kilitleyerek önemli veriler için koruma sağlıyor. Henüz beta aşamasında olan içerik paketinin yakın zamanda tamamlanması bekleniyor.

Bilgi İçin: Microsoft
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft Blu-ray’e Isınıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Blu-ray’e Isınıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Blu-ray’e Isınıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "