Okunma

Microsoft’un Bombaları CES 2011’de mi?


04 Ocak 2011 Salı 13:30
Microsoft’un Bombaları CES 2011’de mi?

Tüketici elektroniği fuarı CES 2011 kapılarını çok kısa bir süre açacak. Teknoloji firmaları bu fuarda rakiplerine fark atmak için en sürpriz ürünlerini katılımcılara tanıtacak.

Teknoloji dünyasında fuarda yer alacak ürünler hakkında oldukça ilginç dedikodular dolaşıyor. Microsoft‘un CES 11‘e iki büyük ürünüyle damgası vuracağı ise bu dedikodular içerisinde yer alıyor.

 


Maç izliyordum görüntü gitti, vurdum iki yanına televizyonun görüntü kendine geldi…

 

İddialar Neler Diyor?

Media Center özelliğiyle, bilgisayarları medya oynatıcıya çeviren Microsoft iddialara göre CES 11 içerisinde bu sistemin geleceğini gösterecek bir ürününü tanıtacak. Google ve Apple’ın TV projelerine Microsoft bu fuarda meydan okuyacak.

Windows TV adlı ürünün kutulu şekilde CES 11‘de gösterileceği iddia ediliyor. Ayrıca Microsoft’un ürünün arayüzünü ve kullanım şeklini de fuarda tanıtması bekleniyor.

200 dolara satılacak olan bu yeni sistem mevcut Windows‘ları modifiye edip birer televizyon haline de getirebilecek. İddiaların doğrulusunu ise SDN özel haberleriyle size bildireceğiz.

:: Windows TV sizce piyasada başarılı bir satış elde edebilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’un Bombaları CES 2011’de mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’un Bombaları CES 2011’de mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’un Bombaları CES 2011’de mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "