Okunma

Microsoft’ dan Xbox kullanıcılarına müjde


09 Ağustos 2009 Pazar 06:30
Microsoft’ dan Xbox kullanıcılarına müjde

Herhangi bir kredi kartına sahip olmayan Xbox kullanıcılarının Live’da üyelik çeşitlerini Gold üyeliğe yükseltmede ve MS Point (Para yerine geçen puan) satın almada çeşitli sıkıntılar yaşadıkları biliniyordu. Sonunda Microsoft bu sorunun çözümüne yönelik bir adım attı.


Paypal online ödemelerde pek çok kişinin gözdesi

Microsoft programlama sorumlusu Larry Hryb, kendi blog sayfası olan “Major Nelson” üzerinden bugün yaptığı duyuruda tüm Microsoft Live ödeme işlemlerinin artık Paypal üzerinden yapılabileceğini duyurdu. Hryb, kullanıcıların yapmaları gereken şeyin sadece İnternet üzerinden bir Paypal hesabı oluşturmak ve Live hesaplarının “Account Management” kısmına girip gerekli seri numaralarını yazdıktan sonra, Paypal hesapları ile Live hesaplarını ilişkilendirmek olduğunu belirtti.

:: Online alışverişler için terchiniz Paypal mı yoksa kredi kartı mı ?
yazarRumi Çabuk

Bilişim dünyasına gönül vermiş olan Rumi, bu alanda kendine sıkı bir kariyer hedefliyor. Bu yüzden de fırsat bulduğu her anı, yazı yazarak değerlendiriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’ dan Xbox kullanıcılarına müjde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’ dan Xbox kullanıcılarına müjde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’ dan Xbox kullanıcılarına müjde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "