Okunma

Microsoft Davayı Kazandı!


14 Eylül 2009 Pazartesi 09:08
Microsoft Davayı Kazandı!

Alcatel-Lucent adlı bir ağ firması, Microsoft‘a patent ihlali davası açmış ve firmanın kendilerine 358 Milyon Dolarlık bir zarara yol açtıklarını iddia etmişti. Mahkeme, önce Alcatel-Lucent’i haklı bulmuştu. Fakat Microsoft’un itirazı sonucunda olay yeniden mahkemeye taşındı ve bu sefer Microsoft haklı bulundu.

Washington‘daki federal mahkemede süren patent davasının Microsoft lehine sonuçlanmasından sonra Alcatel-Lucent’in de bir itiraz sürecine gireceği iddia edildi. Outlook Express adlı elektronik posta istemcisinin Alcatel-Lucent üzerine olan patent ihlali ile ilgili davada kesin sonucun yeniden değişip değişmeyeceği merak ediliyor.

:: Bu konu hakkındaki görüşlerinizi forumda paylaşın.

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft Davayı Kazandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Davayı Kazandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Davayı Kazandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "