Okunma

Microsoft Dükkan Açacak


10 Nisan 2008 Perşembe 21:00
Microsoft Dükkan Açacak
Microsoft, yazılım ve donanım ürünlerini bir araya getirdiği, zincir şeklinde olması muhtemel mağazalar açma planları yapmaya başladı. Ülkemizde ne zaman veya nasıl görebileceğimiz konusunda fikrimizin bulunmadığı mağazalarda Microsoft ürünlerini ve Microsoft ürünleriyle güçlendirilmiş ürünleri göreceğimizi düşünebiliriz. Konseptin Apple Shop‘a benzeyeceği fikrinden yola çıkarsak, Microsoft’un rafları doldurmakta sıkıntı çekmeyeceğini söyleyebiliriz.

Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft Dükkan Açacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Dükkan Açacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Dükkan Açacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "