Microsoft’un çift ekranlı telefonu Avrupa’ya geliyor!


11 Şubat 2021 Perşembe 18:50
ABONE OL
Microsoft’un çift ekranlı telefonu Avrupa’ya geliyor!

Geçtiğimiz senelerde tanıtılan çift ekranlı katlanabilen telefon Microsoft Surface Duo, etkinlik alanını genişleterek uluslararası pazara açılıyor. Firma, katlanabilen telefonunu 18 Şubat itibariyle Avrupa ve Kanada pazarına sokmaya hazırlanıyor.

Microsoft Duo Surface etkinlik alanını artırıyor

Microsoft’un katlanabilen telefonunun 18 Şubat itibariyle hem işletmeler hem de tüketiciler için ilk kez ABD dışında kullanıma sunulacak. İlk etapta İngiltere, Almanya, Fransa ve Kanada’ya gelecek olan katlanabilir cihaz, fiyat olarak 1349 Pound’dan (13.081,91 Türk Lirası), diğer Avrupa ülkelerinde de 1,549 Euro’dan (13.230,6286 Türk Lirası) alıcı bulacak.  Cihaz Microsoft Store ve firma tarafından belirlenen perakendecilerde satılacak.

microsoft-duo-surface-avrupa-pazarina-adimini-atiyor

Microsoft tarafından ilk olarak Eylül 2020’de ABD’de piyasaya sürülen Surface Duo’nun uluslararası bir sürümünün piyasaya çıkması yaklaşık 5 ay sürdü. Android‘in değiştirilmiş sürümünü barındıran cihaz, bu nedenle zaman zaman kullanımı Zorlaştırdı. Ayrıca çift ekrandan yararlanan birçok Microsoft dışı uygulamadan da yoksundu. TikTok gibi uygulamalar, geçen yıl Surface Duo için özel olarak güncellenen üçüncü taraf uygulamalardan biri olurken, diğer önemli uygulamaların hala Duo’ya gelmediğini de belirtelim.

Öte yandan cihaz için her ay güncellemeler vaat eden Microsoft, Aralık ayını es geçti. Ayrıca söz konusu güncellemeler, büyük potansiyeline rağmen telefonun yazılım deneyimini yeterince geliştirecek ölçüde değildi.

Kaynak: The Verge
Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
20 gün önce

Windowsphonela birlikte ne kadar güvenilmez bir firma olduğun ortaya çıkmıştı. Bu telefon için de söyleyebilirim ki asla alınmaz!

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
19 gün önce

Arkadaş dünya devi bi yazılım şirketisin. Ne gereği var surgace nin ver bütün telefonlara Windows 10 adam gibi isteyen geçsin. Bi masaüstü bilgisayara istediğin işletim sistemini kurabiliyorum aynı şeyi telefona niye uyarlamıyoruz. Mesela isteyen android isteyen Windows isteyen iOS isteyen linux kursun. Eskisi gibi değil ki telefonlar artık çoğu bilgisayar dan daha güçlü donanıma sahip.

" Microsoft’un çift ekranlı telefonu Avrupa’ya geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’un çift ekranlı telefonu Avrupa’ya geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’un çift ekranlı telefonu Avrupa’ya geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon! Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon!
  2. 2 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri
  3. 3 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım? 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım?
  4. 4 Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar! Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar!
  5. 5 Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler! Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler!
  6. 6 Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var? Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var?
  7. 7 Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik! Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik!
  8. 8 Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad! Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad!
  9. 9 Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık
  10. 10 Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği