Okunma

Microsoft Dynamic CRM 2011 RC Piyasada


16 Aralık 2010 Perşembe 20:30
Microsoft Dynamic CRM 2011 RC Piyasada

Müşteri ilişkileri yönetimi ya da kullanıcılar tarafından bilinen ismi ile CRM, son yıllarda, her ölçekten şirkette bulunan bir yazılım haline geldi. Rekabetin arttığı piyasada, müşterinin isteklerini tam olarak anlayarak ürün ve hizmetleri şekillendirmek kilit önem taşıyor. Tam da bu noktada Microsoft Dynamics CRM devreye giriyor.

 

 

The Microsoft Dynamics CRM 2011 Release Candidate (Aday Sürüm), Microsoft Download Merkezi’nden indirime açıldı. Kullanıcının elinde bulunan Beta sürümler de, RC’ye terfi edilebiliyor. Online Beta kullanıcıları da, Aday Sürüm üstünden, istedikleri bilgilere kolayca ulaşabiliyor. Şimdilik yalnızca İngilizce sürümü bulunan aracı indirmek için, bağlantıya tıklamanız yeterli. Aday Sürüm, 2011 yılının ilk çeyrek sonuna kadar kullanılabilecek. 

:: Müşteri ilişkileri yönetimi için bir araç kullanıyor musunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft Dynamic CRM 2011 RC Piyasada konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Dynamic CRM 2011 RC Piyasada ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Dynamic CRM 2011 RC Piyasada ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "