Okunma

Microsoft Dynamics’den Kampanya


12 Şubat 2010 Cuma 09:40
Microsoft Dynamics’den Kampanya

Microsoft‘un Dynamics yazılımı, büyük şirketlerin raporlama ve muhasebe işlerini hızlıca yapmaları için tasarlandı. Yazılımın mevcut Office programından en büyük farkları ise server bazında çalışması.

Dynamics, müşteriye faturalama yapabilmek için gerekli dokümanların hazırlanması ve faturaların oluşturulması konusunda kullanıcılara yardımcı oluyor.

Kâr hesaplaması ve tasarruf da yapıyor

Ayrıca program hizmet üretilirken üretilirken gerçekleşen maliyetlerin takip edilmesi ve alt detaylarının saklanması için özel bir sisteme sahip. Dynamics kullanan firmalar hazırladıkları projelerin ne kadar kâr getireceğini de hesaplayabiliyorlar.

Tahmin edilen bu projeler arasındaki hedefleri karşılaştırarak, herhangi bir sapma durumunda erken ve etkin önlemler alınmasına da yardımcı oluyor. Ayrıca Dynamics enerji tasarrufu için özel hesaplamalara da sahip.

Microsoft‘un yaptığı açıklamaya göre bu sistemi kullanan kurumlar arasında Trabzonspor da bulunuyor.

:: İş yerinizde bu sistemi kullanmak ister misiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft Dynamics’den Kampanya konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Dynamics’den Kampanya ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Dynamics’den Kampanya ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "