Okunma

Microsoft Google’ın Pastasını da İstiyor


02 Kasım 2010 Salı 08:30
Microsoft Google’ın Pastasını da İstiyor

Çoğu kullanıcı, e-posta sektöründe Gmail’in biraz daha önde olduğunu düşünüyor lakin bu varsayım, gerçeği yansıtmıyor. Hotmail, 350 milyondan fazla kullanıcıyla halen e-posta muharebesinin açık ara lideri konumunda. Yine de Microsoft, hızla büyüyen ve nefesini ensesinde hissettiği Gmail’in, uzun süredir süren liderliğini tehlikeye soktuğunun farkında.

 

Hotmail, gün itibariyle kazandığı özellik sayesinde Gmail ve Yahoo Mail’den gelen tüm e-postaları alabilecek ve kullanıcılar, başka hesaba geçiş yapmadan, tüm iletişim eylemlerini gerçekleştirebilecek. Gmail ve Yahoo Mail de benzer araçlara sahip olsa da Microsoft, yeni aracının çok daha kolay ve keyifle kontrol edilebileceğini iddia ediyor. İddiaların gerçeği yansıtıp yansıtmadığına ise servis aboneleri karar verecek.

:: Hangi e-posta servisini tercih ediyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Microsoft Google’ın Pastasını da İstiyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    yahu zaten microsoftun çok kullanıcısının olmasının sebebi bilgisayarlarda hemen hemen işletim sisteminde tekel olması yoksa google çoktan geçerdi microsoft diye birşeyde kalmazdı.ki bu son uygulama senelerdir her mail sisteminde olan birş***** öncelikle google ın yaptığı spamlama filtreleme olayını yapmalı yoksa gün geçtikçe müşteri kaybediyor.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Denedim külüstür bir özellik. Yeni gelmiş postaları gösteremiyorsa neyleyeyim ben öyle birleştirmeyi…

" Microsoft Google’ın Pastasını da İstiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Google’ın Pastasını da İstiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Google’ın Pastasını da İstiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "