Okunma

Microsoft ile Markafoni Arasında Bulut İş Birliği


14 Ocak 2015 Çarşamba 18:15
Microsoft ile Markafoni Arasında Bulut İş Birliği

Kişisel alışveriş kulübü Markafoni ile Microsoft, yeni yılı e-ticaret dinamiklerini değiştirecek bir iş birliğiyle karşıladı.

Microsoft’un bulut bilişim teknolojisi ve e-ticaret çözümleriyle altyapısını güçlendiren Markafoni, tüketicilerini “Bulut AVM”de yeni bir alışveriş deneyimine davet ederken, Türkiye’deki e-ticaret ve perakende sektörüne de yeni bir dinamizm kazandıracak.

Microsoft ve Markafoni arasındaki iş birliği, Markafoni Grubu CEO’su İlker Baydar, Naspers Grubu E-ticaret COO’su Lawrence Illg, Microsoft Türkiye CEO’su Tamer Özmen ve Kurumsal Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Eda Uluca’nın katıldığı basın toplantısıyla bugün duyuruldu.

Biz de duyurunun yapıldığı toplantıda Microsoft Türkiye CEO‘su Tamer Özmen ile şirketler için bulutun getirileri hakkında bir röportaj hazırladık.

İyi seyirler…

:: Bulut teknolojisi sizce şirketler için ne kadar önemli?
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Microsoft ile Markafoni Arasında Bulut İş Birliği”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Yokki arkamızda bir holding bizde fikir yaratıp boyle pozlar berelim

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Her şeyi uçuk rakamlara satarsa microsoftla da anlaşma yapar, apple ile de…

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Ms turkiye bulut pazarlamaktan başka hiç bi halta yaramıyorsun

" Microsoft ile Markafoni Arasında Bulut İş Birliği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft ile Markafoni Arasında Bulut İş Birliği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft ile Markafoni Arasında Bulut İş Birliği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "