Okunma

Microsoft İş Ortaklarını Ödüllendirdi


08 Aralık 2011 Perşembe 09:05
Microsoft İş Ortaklarını Ödüllendirdi

Microsoft, kurumlara verdiği destekler ile ülke ekonomisine katma değer sağlayan iş ortaklarını ödüllendirdi. Microsoft Türkiye İstanbul Ofisi’nde 6 Aralık 2011, Salı akşamı düzenlenen Microsoft İş Ortakları 2010 Ödül Töreni‘ne iş ortakları ve bilişim sektörünün önde gelen isimleri katıldı. Değişik kategorilerde, önceden belirlenmiş kriterlere göre değerlendirilen iş ortaklarının 20’si ödüle layık görüldü.

Microsoft Türkiye ve iş ortaklarının oluşturduğu ekosistemin sunduğu çözümlerle Türkiye’nin yeni ve önde olmasına katkı sağladığına dikkat çeken Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen şöyle konuştu:

“Türkiye’nin potansiyeline çok fazla inanıyor ve bu potansiyeli üretime dönüştürebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu doğrultuda Türkiye çapında 7 bini aşkın bilişim şirketinden oluşan ekosistemimizin desteği ile kurumlarımızın rekabet gücünü artıran çözümlerimiz sayesinde ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Hem kurumlar hem de bireylerimizin performans ve verimliliklerini artırmalarında kritik önem taşıyan yeni ürün ve çözümlerimizin Türkiye’ye gelmesi için çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Tüm bu çalışmalarımızın neticesinde değerli iş ortaklarımız ile birlikte büyümeyi hızla sürdüreceğimize yürekten inanıyorum. Ödül alan iş ortaklarımızı çalışmaları ve katkıları nedeniyle kutluyorum.”

Microsoft Türkiye İş Ortakları Yıllık Toplantısı’nda ödüle layık görülen iş ortakları satış, ciro ve büyüme performanslarına göre değerlendirildi. Ödül alan iş ortakları ise şöyle sıralandı:

 

:: Microsoft İş Ortakları hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft İş Ortaklarını Ödüllendirdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft İş Ortaklarını Ödüllendirdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft İş Ortaklarını Ödüllendirdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "