Okunma

Microsoft İşletmeleri Yakacak mı?


02 Temmuz 2009 Perşembe 19:41
Microsoft İşletmeleri Yakacak mı?

Microsoft’un açıkladığı Windows 7 fiyatlandırmalarının yanı sıra, OEM satıcılara 2009 Temmuz ile 2010 Ocak arasında yapılacak Vista alımlarında verilen ücretsiz yükseltme fırsatında da bazı kısıtlamalar mevcut. Özellikle fazla sayıda bilgisayarın bulunduğu işletmeleri Windows 7’den soğutabilecek şekilde; Microsoft OEM satıcılara ücretsiz yükseltme için 25 PC sınırı koymuş durumda.

Diğer bir deyişle, örneğin 50 bilgisayarlık bir toplu alım yapıldığında, sadece 25 tanesi için ücretsiz Windows 7 yükseltme kuponu alınabilecek. Bakalım bu karar, büyük şirketlerin bir süre daha Windows XP’de kalmalarına neden olacak mı.


Bir süre daha vitrinden kutusuna bakmak zorunda kalabiliriz.

:: Sizce yükseltme için 25 ürünlük sınır doğru bir karar mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Microsoft İşletmeleri Yakacak mı?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ne fark eder ki, 25lik partiler halinde alırız…

" Microsoft İşletmeleri Yakacak mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft İşletmeleri Yakacak mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft İşletmeleri Yakacak mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "