Okunma

Microsoft Office için Karanlık Mod müjdesi!


12 Aralık 2018 Çarşamba 15:15
Microsoft Office için Karanlık Mod müjdesi!

Microsoft, bugün Microsoft Office‘in macOS versiyonu için yayınlamış olduğu güncelleme ile birlikte, kullanıcılara Karanlık Mod dahil olmak üzere birçok yeni özelliği kullanıma sundu.

Microsoft Office macOs sürümü için Karanlık Mod müjdesi!

Bugün macOS Mojave sürümü için yayınlanan Office 16.20.0 güncellemesi, Karanlık Mod dahil olmak üzere birkaç önemli özelliği de beraberinde getirdi. Yayınlanan güncellemenin notlarına baktığımız da ise Microsoft Office Word, Excel, PowerPoint ve Outlook hizmetlerini macOS Mojave ile daha uyumlu bir hale getirildiği belirtiliyor.

Böylece uygulamada yaşanılan performans sıkıntılarını gideren Microsoft, diğer Apple ürünlerinin de Office uygulamaları ile daha uyumlu bir şekilde çalışmasına da olanak sağlıyor.

Bunun haricinde ise Word, Excel, PowerPoint ve Outlook hizmetleri için macOS Mojave ile birlikte tanıtılan Karanlık Mod’da uygulamaya entegre edildiğini belirtelim. Böylece macOS kullanıcıları, istedikleri zaman ”Ayarlar” kısmından uygulamanın temasını rahatlıkla değiştirebilecekler.

Microsoft Office Karanlık Mod

Karanlık temaya ek olarak, bir diğer önemli önemli yenilik ise PowerPoint uygulamasında bizleri karşılıyor. Kullanıcılara sunulan yeni özellik ile birlikte, artık iPhone üzerinden çekilen fotoğraflar direkt olarak PowerPoint uygulamasına rahatlıkla eklenebiliyor.

Microsoft Office 2019 özellikleri neler sunuyor?

Üretkenlik paketinin yeri sürümüyle ayrıca Word, Excel, PowerPoint, OutlookProject, Visio, Access ve Publisher için çeşitli yenilikler de kullanıcılara sunuldu.

Microsoft’un kullanıcılara sunduğu yeniliklerin arasında tüm Office uygulamalarına taşınabilecek bir şerit ve kalem kutusu özelleştirmeleri de yer alıyor. Yeni sürümle birlikte Word için de önemli özellikler sunulmuş durumda.

Microsoft Office 2019 özellikleri

Yeni sürüm, Word’e odaklanma modunu, erişilebilirlik iyileştirmelerini ve bir tercümanı da beraberinde getiriyor. PowerPoint içinse yeni sürümle birlikte Morph geçişleri, SVG ve 3D model, 4K çözünürlükteki videoların dışa aktarımı ve dahili tıklamalı dizileri oynatma özelliklerinin kullanıcılara sunulduğunu görmekteyiz.

Söz konusu bu güncelleme Microsoft Office 365 abonelerine ve Mac için lisanslı Office 2019 kullanıcılarına sunulduğunu da belirtelim.
yazarDeniz Aslan

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Microsoft Office için Karanlık Mod müjdesi!”

  1. Anonim dedi ki:

    Uygun bir yerden satın almak lazım.

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Microsoft Windows da ki şu tasarımını bı elden geçirsin önce günden güne daha da kötüleşiyor.

  3. Anonim dedi ki:

    İki haftadır beta olarak kullandım gayet memnun kaldım

" Microsoft Office için Karanlık Mod müjdesi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Office için Karanlık Mod müjdesi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Office için Karanlık Mod müjdesi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "