Okunma

Microsoft Sessizlik Hakkını Kullanıyor!


10 Temmuz 2009 Cuma 07:20
Microsoft Sessizlik Hakkını Kullanıyor!

Görünen o ki Microsoft da en az bizim kadar Google‘ın Chrome OS sürprizine şaşırmış durumda. Firma, 2 gün içerisinde herhangi bir yorum yapmadı. İnternet dünyası Google Chrome OS’i konuşadururken, Microsoft’un bu sessizliği beraberinde soru işaretlerini getiriyor.


Üstad Yoda’nın bu konudaki tavrı net.

“Microsoft’un yorum yapmaması akıllıca bir hareket” yorumunu yapan Wall Street Journal editörleri, aynı stratejiyi zamanında Google’ın Windows 7 karşısında yaptığını hatırlattı. Bir diğer konuşulan önemli konu ise, Microsoft’un acaba Google’ın bu yeniliğinden gerçekten haberi olmadığı yönünde. Microsoft en azından bu konuda bir açıklama yaparsa soru işaretlerini ortadan kaldıracaktır.

:: Microsoft’un yorum yapmamasını doğru buluyor musunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Microsoft Sessizlik Hakkını Kullanıyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    baktıki kendine güçlü bi rakip geliyor apıştı kaldı tabi

" Microsoft Sessizlik Hakkını Kullanıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Sessizlik Hakkını Kullanıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Sessizlik Hakkını Kullanıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "