Okunma

Microsoft’un Dükkan Logosu


06 Ağustos 2009 Perşembe 09:20
Microsoft’un Dükkan Logosu

Microsoft’un önümüzdeki yıl içerisinde açmayı planladığı ve geçtiğimiz haftlarda sizlere iç mimari tasarımını sunduğumuz satış merkezleri için hazırlanan logo İnternet ortamına sızdı. Çok sade bir tasarıma sahip olan logonun Windows logosuna olan benzerliği gözden kaçmıyor.

Microsoft henüz bu logonun yeni açılacak merkezlerde kullanılacağını doğrulamazken, logo için yapılan telif başvurusunda yapılan tasarımın bilgisayar, donanım, yazılım ve buna benzer şeylerin satılacağı bölümlerde kullanılacağı belirtiliyor. Bu da akıllara yeni açılacak dükkanlardan başka bir şey getirmiyor.

:: Microsoft Store için tasarlanan logoyu beğendiniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’un Dükkan Logosu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’un Dükkan Logosu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’un Dükkan Logosu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "