Okunma

Microsoft, Sunrise’ı Satın Aldı!


12 Şubat 2015 Perşembe 07:30
Microsoft, Sunrise’ı Satın Aldı!

Teknoloji devi Microsoft, son dönemde gerçekleştirdiği uygulama satın almalarına bir yenisini daha ekledi. Şirket tarafından son satın alınan uygulama ise Sunrise oldu. Sunrise’ın Microsoft‘a satışı bir süredir konuşuluyordu ancak her iki şirket tarafından da bu iddialar hiç doğrulanmamıştı.

Satış ne kadara gerçekleşti?

Satış anlaşması Microsoft tarafından resmen doğrulansa da, şirketin bu operasyon için ne kadar harcadığına yönelik net bir açıklama bulunmuyor. İddialar Raymond merkezli şirketin 100 milyon doları aşan bir miktarı bu satın alma için gözden çıkardığı yönünde.

15-02/12/sunrise-2.jpg

Tüm takvimler bir arada

Facebook, Exchange, Google Calendar, iCloud gibi birçok farklı takvim uygulamasını tek bir çatı altında bir araya getiren Sunrise uygulaması, üretkenlik kategorisinde önemli bir yer tutuyor. Birçok kullanıcı tarafından sevilerek kullanılan Sunrise‘ın Mac sürümü de geçtiğimiz Temmuz ayında yayınlanmıştı. Bakalım Microsoft, Sunrise‘ı geliştirerek daha işlevsel ve popüler hale getirebilecek mi? 

:: Sunrise uygulamasını kullanıyor musunuz? Sizce Microsoft uygulamayı daha ileri taşıyabilir mi?
yazarAzim Köse

Ege Üniversitesi, Sinema TV Bölümü Yüksek Lisans mezunu olan Azim, 4 yıldır farklı mecralarda teknoloji hakkında haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Microsoft, Sunrise’ı Satın Aldı!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Keşke Yeni Bir Müzik Servisi Satın Alsa Millet Htc ile Sony Kendilerine Yeter Diyip Dolaşıyor

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Beðenerek kullandýðým bir uygulama. Yakýn zamana kadar Calendars 5’i kullanýyordum ama Sunrise daha baþarýlý. Özellikle Evernote baðlantýsý beni cezbetti.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    vay arkadaş millet ne yatırımlar yapıyor be paralara bak

" Microsoft, Sunrise’ı Satın Aldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft, Sunrise’ı Satın Aldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft, Sunrise’ı Satın Aldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "