Okunma

Microsoft’tan 2008 Ürünleri


11 Mart 2008 Salı 22:00
Microsoft’tan 2008 Ürünleri
Microsoft, bugün Lütfi Kırdar kongre ve Sergi Sarayı‘nda yaptığı toplantıda, yüzlerce katılımcıyı bir araya getirdi. Katılımcılar arasında, kurumsal müşteriler, geliştiriciler ve teknik uzmanların yanı sıra kullanıcılar da vardı. Büyük salonun önemli bir kısmını dolduran katılımcılarla birlikte "Bilişimin Kahramanları Aramızda" diyerek söze başlayan Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan, konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

İzleyin

Yeni Ürünler Yolda

Microsoft’un en iyi sunucu işletim sistemi olarak andığı Windows Server 2008, yenilenmiş yazılım geliştirme platformu olan Visual Studio 2008 ve sunucuların bel kemiği olan veritabanı uygulamaları için, yenilenmiş bir SQL Server 2008 yazılımları, bu toplantıda geliştirici ve kullanıcılara tanıtıldı. Bunların yanında, bu toplantının platin sponsorları olan Tradesoft, HP, Intel ve Fujitsu Siemens‘in yöneticileri de söz aldı.

Soldan Sağa: Cem Soysal, Fujitsu Siemens; Çiğdem Ertem,
Intel; Resan Yüner, HP; Faik Türkmen Tradesoft

Bilgi için: Bilişim Kahramanları Aramızda
Hazırlayan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net




yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Microsoft’tan 2008 Ürünleri”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ajan videoları safari ile izleyemiyorum açılmıyor açıyorsada çok problemli bir açılış oluyor

" Microsoft’tan 2008 Ürünleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’tan 2008 Ürünleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’tan 2008 Ürünleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "