Okunma

Microsoft’tan Apple’a Gönderme


01 Kasım 2008 Cumartesi 07:30
Microsoft’tan Apple’a Gönderme

Microsoft ve Apple arasındaki rekabet, son zamanlarda çeşitli reklam kampanyalarıyla kendini gerekenden biraz fazla hissettiriyor gibi. Apple’ın “I’m a Mac and I’m a PC” sloganlı karşılaştırma reklamlarına gönderme yapan Microsoft, “I’m a PC” yazılı reklam panolarını tesadüf eseri(!) tam da Apple mağazalarının bulunduğu yerlere dikiyor. Aynı zamanda kullanıcıların kendi “I’m a PC” videolarını kaydedebildikleri bu reklam kabinleri için Apple’ın nasıl bir misilleme hazırladığı ise bilinmiyor.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Yazan : Erhan Kahraman
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Microsoft’tan Apple’a Gönderme”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    At çöpe gitsin windows’u kopyacı zihniyet işte en olacak

" Microsoft’tan Apple’a Gönderme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’tan Apple’a Gönderme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’tan Apple’a Gönderme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "