Okunma

Microsoft, Tekrar Düşünüyor


04 Nisan 2008 Cuma 21:00
Microsoft, Tekrar Düşünüyor
Microsoft‘un internet devi Yahoo‘yu almak için yaptığı teklif halen sonuçlanmazken, Microsoft nerede hata yaptığını düşünüyor ve eski defterleri tekrar açarak değerlendirme yapıyor. Zira teklif verildikten bu yana Yahoo’da bazı iç gücü kayıpları ve hisse değeri düşüşleri yaşandı. Dolayısıyla Microsoft, Yahoo üzerinde baskı kurarak işi sonlandırmak istiyor. Görünene göre, Yahoo’nun fiyatı düşük bulması, şu durumda çok da umurlarında değil.

Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft, Tekrar Düşünüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft, Tekrar Düşünüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft, Tekrar Düşünüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "