Okunma

Microsoft, Test İçin Başvuruları Açtı


13 Ekim 2011 Perşembe 04:40
Microsoft, Test İçin Başvuruları Açtı

Xbox 360’ın kontrol paneli diyebileceğimiz Dashboard‘una gelecek olan güncelleme ile bambaşka bir deneyim sunmayı hedefleyen Microsoft firması, dün yaptığımız haberden de hatırlayabileceğiniz gibi, dünya çapında yapacakları beta test için yakında başvuruların başlayacağını açıklamıştı.

Bugün gelen açıklama ise, başvuruların açıldığı ve katılmak isteyen Xbox 360 sahiplerinin başvurularını incelemeye başlayacakları yönünde. Microsoft bu duyuruyu yaparken oldukça etkileyici cümleler kullandı ve şunları söyledi;

“Daha önce duyurusunu yaptığımız ve Xbox 360 kullanımında çığır açacak yeni kontrol panelimizin üzerinde çalışmalarımız bitti sayılır. Artık geriye kalan, gerekli testleri yaparak daha stabil bir hale getirmek. Bunun için de, dünya çapında Xbox 360 kullanıcıları ile birlikte çalışmak zorundayız. Sizin fikirleriniz bizim için çok önemli.”

“Şimdiden katılacak olan herkese, bizlere verdikleri önem ve değer için teşekkür ederiz. Dünya çapındaki Xbox topluluğu olmasaydı, bu işi başaramazdık.”

Eğer teste katılmayı düşünüyorsanız, bu linki kullanarak kayıt olabilirsiniz. Güncellemenin dünya çapında kullanıcılara sunulması ise 25 Kasım tarihinde gerçekleşecek gibi görünüyor. Güncelleme sayesinde, yeni bir arayüz, daha hızlı tepki veren menü sistemi, BBC ve Lovefilm gibi medya ortaklarından daha fazla içerik sahibi olunabilecek.

:: Xbox 360’ın beta testine katılacak mısınız?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft, Test İçin Başvuruları Açtı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft, Test İçin Başvuruları Açtı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft, Test İçin Başvuruları Açtı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "