Okunma

Microsoft Türkiye için önemli atama!


09 Ocak 2017 Pazartesi 12:16
Microsoft Türkiye için önemli atama!

Microsoft Türkiye Kamudan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Levent Erkan atandı. Levent Erkan, Microsoft Türkiye bünyesinde teknolojik çözümlerin hayata geçmesinde ve dijital dönüşüm projelerinde etkin rol oynayacak.TED Ankara Koleji ve ODTÜ Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olan Levent Erkan, ABD’de bulunan SIU’da Ekonomi Master eğitimini en iyi ikinci dereceyi alarak tamamladı.

DeLeeuw Türkiye’yi kuran Erkan artık Microsoft’ta!

17-01/09/levent_erkan-sdn.jpg

2003 yılında Ankara’ya dönen Erkan, DeLeeuw Türkiye’de kurucu ve yönetici ortak olarak göreve başladı. Şirket 2007 yılında WYG Group tarafından satın alınınca Levent Erkan WYG Türkiye ülke başkanı, bu görevi takiben ise Balkanlar ve Kafkasya Bölge Başkanı oldu. 2012-2016 yılları arasında ise Erkan, Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’dan sorumlu Bölgesel Direktörü olarak görevine devam etti.

Erkan, bakanlıklar için kurumlarda, belediyelerde, STK’larda, sendikalarda ve özel şirketlerde birçok projelerde rol aldı. 10 yıldan fazladır proje yönetimi (PMP) sertifikasına sahip ve Melek Yatırımcı olarak biliniyor.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Microsoft Türkiye için önemli atama!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    "… birçok projelerde rol aldı " EMİN ÇITAK şu yazdığı defalarca oku istersen belki o zaman işe yarar.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Daha önceki kimdi neydi? Kimsenin umurunda olmayan Sembolik makamlar işte.

" Microsoft Türkiye için önemli atama! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Türkiye için önemli atama! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Türkiye için önemli atama! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "