Okunma

Microsoft & Twitter Birlikteliği


13 Temmuz 2009 Pazartesi 06:50
Microsoft & Twitter Birlikteliği

Microsoft, Twitter‘ın işlevselliğini bir yazılım haline getirdi ve Dynamics CRM çözümüne dahil etti. Böylece sosyal ağ hızlandırıcısı olarak adlandırdığı bir sistemi geliştirmiş oldu. Bu uygulama ile birlikte Dynamics CRM çözümünü kullanan müşteriler, daha hızlı bir şekilde Twitter’a yazabilecek, ve anlık haberleşmeye yeni bir boyut kazandırılmış olacak.


Twitter sevgisi her yerde.

Microsoft yetkilileri yaptıkları açıklamada “Bu markette müşterilerin ne dedikleri, ne düşündükleri bizler için son derece önemli” dedi. Dynamics CRM’e getirilen bu twitter özelliğinin dışında müşterileri başka yeniliklerin de beklediği Microsoft tarafından açıklandı.

:: Twitter kullanıyor musunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Microsoft & Twitter Birlikteliği”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    twitter kullanıyorum

" Microsoft & Twitter Birlikteliği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft & Twitter Birlikteliği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft & Twitter Birlikteliği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "