Okunma

Microsoft’un Norveç Çıkartması


07 Ocak 2008 Pazartesi 22:00
Microsoft’un Norveç Çıkartması
Norveçli Fast Search & Transfer firmasını bünyesine katan Microsoft 1,2 milyar dolar ücret ödedi ve kurumsal arama konusunda kendisine önemli bir güç kattı. Özellikle de gittikçe gelişen kurumsal pazarda beraber çalışacak ürünlerin tek bir sağlayıcı tarafından üretilmesi konusunu vurgulayan Microsoft, gözlerin CES’in sürdüğü Las Vegas’tan birdenbire Oslo’ya çevrilmesine de sebep oldu. 1997 yılında kurulmuş olan FAST, birçok dünya devine arka planda kullanılan gerçek zamanlı arama ve iş zekası çözümleri sunan bir şirket.

Bilgi için: Fast search & Transfer
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Microsoft’un Norveç Çıkartması”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bence operaya niyetleniyorlar 🙂

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Türkçenize oturayım sizin. Çıkartma yerine “çıkarma” yazsanız daha cici bir Türkçe olmaz mıydı haber başlığınız?
    Telekomdan sonra SDN yıkılacak, demedi demeyin.

" Microsoft’un Norveç Çıkartması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’un Norveç Çıkartması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’un Norveç Çıkartması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "