Okunma

Microsoft ve Trend Micro Bimeks Mağazalarında


08 Aralık 2011 Perşembe 10:48
Microsoft ve Trend Micro Bimeks Mağazalarında

Microsoft Office ürününü, Trend Micro Titanium Internet Security 2012 ürünü ile birlikte paketleyerek satan Bimeks Mağazaları Satın alma Müdürü Fatih Orhan; “İki dünya devi ürünün birlikte konumlanmasının lisanslı yazılım bilinçlenmesinde ülkemize, aynı zamanda müşterilerimize sunduğumuz cazip fiyat ile satışlarımıza katkısı büyük olacaktır. Helyum Bilişim ile birlikte attığımız bu adımın birçok firma için örnek olacağını umuyorum.” dedi.

Helyum Bilişim’in Mağaza Kanal Müdürü İsa Baltacı; “Projenin ülke genelinde olumlu etkilerini hep beraber çok yakında göreceğiz.” dedi.  Titanium ürünlerinin, diğer güvenlik yazılımlarının aksine, tehditleri kullanıcıya ulaşmadan önce bulutta durdurduğunun üzerine basan Baltacı;  “Titanium ürünleri ile sonuç, daha az bellek kullanan ve bilgisayarı yavaşlatmayan daha iyi bir korumadır.”

“Kalitesi kanıtlanmış bulut tabanlı teknoloji, virüsleri ve casus yazılımları bilgisayarınıza ulaşmadan önce otomatik olarak durdurur. Bilgisayarınızı kasmadan, tam kapsamlı ve size özel esnek çözümlerle korur.” açıklamasında bulundu.

Titanium Internet Security 1 – 3 ve 5 kullanıcı seçenekleri ile; ailenize internette gelişmiş koruma sağlar. Sizi bugün ve gelecekte en son çevrimiçi tehditlere karşı korur.

Titanium çözümü daima koruma altında olmanızı sağlamak için Trend Micro’nun SPN teknolojisini ve virüslere karşı gerçek zamanlı tarama özelliğini kullanır ve sizi en son, sürekli değişen kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı korur.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Microsoft ve Trend Micro Bimeks Mağazalarında”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Kurum olarak 8 yıldır Trend Micro kullanıyoruz, daha virus, malware, spyware nedir görmedik. Şimdi yorum şu yönde olacak biliyorum, firewall ve proxy ve internet security zaten kullanıyor olduğunuz için iş düşmüyodur gibisinden yorumlarda gelecek. Peki o zaman cevap, evde bireysel olarak diğer anti virusleri kullanan kullanıcılarımızın patlayan makinalarına yardımcı olmak amaçlı disklerini yedeklemek için kendi bilgisayarımıza taktığımızda, virus counter 100 den fazla bulaşmış dosya bulunuyor. Kullandıkları diğer anti viruslerin pek fazla görevlerini yapmadıklarıda ayrı bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor.

" Microsoft ve Trend Micro Bimeks Mağazalarında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft ve Trend Micro Bimeks Mağazalarında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft ve Trend Micro Bimeks Mağazalarında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "