Okunma

Microsoft, Vista SP3’ü mü Hazırlıyor?


15 Mayıs 2009 Cuma 07:19
Microsoft, Vista SP3’ü mü Hazırlıyor?

Windows Vista’nın gerek şirketler, gerekse son kullanıcılar tarafından olumlu eleştirilerle karşılandığı pek söylenemez. Ancak bugüne kadar yayınlanan servis paketleri, işletim sistemine önemli anlamda çeki düzen vermeyi başardı. Peki Windows 7 çıkınca, uzunca bir süre daha satışı devam edecek olan Vista‘nın durumu ne olacak?

İşin Sırrı Hotfikste

Microsoft’un Yardım ve Destek servisindeki Fix256923 adlı hotfiks, hedef aldığı işletim sistemi sürümü olarak Windows Vista SP3‘ü gösteriyor. Basit bir tipografi hatası olmadığını düşündüğümüz bu listeleme, Windows Vista için olası bir Service Pack 3’ün ilk habercisi olabilir. Bakalım 3. servis paketi için Microsoft’tan yakın zamanda bir resmi açıklama gelecek mi.

:: Sizce Windows Vista’nın SP3’e ihtiyacı var mı?

Bilgi İçin : Microsoft
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft, Vista SP3’ü mü Hazırlıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft, Vista SP3’ü mü Hazırlıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft, Vista SP3’ü mü Hazırlıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "