Microsoft Windows için yeni bir dönem!


23 Mart 2020 Pazartesi 23:45
Microsoft Windows için yeni bir dönem!

Microsoft, çalışanlarında yeni bir düzenlemeye giderek, Panos Panay’ı Windows ve donanımın başına getirmişti. Panay, bu rolde henüz yeni olsa da, işlerin artık çok daha farklı olacağı görülüyor.

Panos Panay

Windows için yeni düzenlemeler

Panay, Microsoft‘un artık gelecek ile ilgili daha sağlam bir vizyon sahibi olacağını belirtti. ” İlk 30 günümü dinleyerek, öğrenerek ve şirket için takımımla beraber yeni bir vizyon geliştirmeye çalışarak geçirdim. Insider grubuna ve bilgilerinin derinliğine büyük bir inancım var. ” Şeklinde açıklama yaptı.

Panay aynı zamanda yeni Insider programı başkanının Amanda Langowski olduğunu açıkladı. Langowski, şirkete 20 yıldan daha uzun süredir emek veren bir isim. Langowski, Windows 10 testlerini ve bunlarla ilgili geri bildirimleri de yönetecek.

Microsoft

Windows 10 güncellemelerinin hızı geçtiğimiz yıl boyunca yavaşlamıştı. Şirketinhayranları ise sırada ne olduğu ile ilgili karanlıkta bırakılmıştı. Şirket şu anda çift ekranlı cihazlar için Windows 10X üzerine yoğunlaşsa da dizüstü versiyon için de birçok değişimin kapıda olduğu görülüyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft Windows için yeni bir dönem! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Windows için yeni bir dönem! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Windows için yeni bir dönem! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT
  2. 2 Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT! Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT!
  3. 3 iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son! iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son!
  4. 4 Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma
  5. 5 Isırılmış elma logosu nereden çıktı? Isırılmış elma logosu nereden çıktı?
  6. 6 Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor! Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor!
  7. 7 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar
  8. 8 Elindeki telefonu görmeden bil! Ofiste körebe Elindeki telefonu görmeden bil! Ofiste körebe
  9. 9 Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak! Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak!
  10. 10 Apple'dan bir zam daha! Servis ücretleri değişti (Video) Apple'dan bir zam daha! Servis ücretleri değişti (Video)