Okunma

Microsoft Zune-phone’a Mı Hazırlanıyor?


13 Mayıs 2009 Çarşamba 14:36
Microsoft Zune-phone’a Mı Hazırlanıyor?

Microsoft’un daha önce telefon üretimine girmeyeceği konusunda açıklama yayınladığını biliyoruz. Ama bu açıklama yakında yerini yeni haberlerle farklı bir boyuta taşıyabilir. Bir Twitter’cı, Temmuz ayında Zune telefonuyla tanışma ihtimalimiz olduğunu yazınca dedikodu kazanı kaynamaya başladı.


Olacaksa Zune-phone’un tasarımı nasıl olacak?

Dedikoduya neden olan gönderi esasen Office 2010’daki Twitter ve Facebook entegrasyonuyla başladı. Daha sonra yeni bir yön kazanarak “Yeni ürün tanıtımı, söylemeye yetkili olduğumun hepsi bu. iPhone/Pre alımını beklemeye alın”. 

 

Gönderide ima edilen ürün kuvvetle muhtemel bir Zune telefonu. Bunların ötesinde Microsoft ile Verizon’un kendi iPhone katili üzerinde çalıştığını da daha önce duymuştuk. Aslında bahsi geçen Twitter gönderisi belki de Microsoft’un multimedya cihazının yeni HD versiyonunun olabileceğini de düşündürebilir.


Zune HD mi? Zune-phone mu?

Diğer taraftan eğer bir Zune telefonu olacaksa birilerinin eline küçücük dahi olsa bilgi geçmesi gerekirdi diye de düşünebiliriz. Haberlerin doğruluğu için bir süre daha beklemek veya Twitter’cıların yeni gönderilerini takip etmemiz gerekecek.

:: Zune hakkındaki düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft Zune-phone’a Mı Hazırlanıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Zune-phone’a Mı Hazırlanıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Zune-phone’a Mı Hazırlanıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "