Okunma

Microsoft’dan Dynamics Kampanyası


16 Nisan 2009 Perşembe 11:43
Microsoft’dan Dynamics Kampanyası

Microsoft’un işletmelere yüksek verimlilik sağlayan kurumsal kaynak planlama yazılımı Microsoft Dynamics Navision’ın yeni sürümü raflardaki yerini aldı. Microsoft merkez binasında 15 Nisan’da gerçekleşen Microsoft Dynamics Navision (NAV) 5.0 tanıtım toplantısında bir yandan ürün hakkında detaylı bilgi verilirken, diğer yandan kurulum öncesi ücretsiz danışmanlık hizmetinin de yer aldığı bir kampanyanın duyurusu yapıldı.

Kampanya kapsamında Microsoft, 15 Haziran’a kadar Microsoft Dynamics Navision almayı planlayan işletmelere % 20 lisans indirimi yapacak. Kampanyaya Microsoft iş ortakları 6Gen, Nexum Boğaziçi, Omni Teknoloji, Pargesoft, ST Danışmanlık ve Tradesoft da destek veriyor.

Kampanya kapsamında destek veren iş ortakları, Microsoft Dynamics NAV 5.0 ile ilgilenen işletmelere bu yazılımı kullanmaları durumunda elde edecekleri en hızlı ve en fazla katma değeri ortaya çıkarmak için ücretsiz analiz hizmeti  verecekler.

Şirketlere iki gün sürecek ön analiz çalışması ile iyileştirme sağlanabilecek iş süreçlerine dair rapor hazırlayacaklar. Raporlamanın ikinci adımında ise müşteri adayı işletmeye, Microsoft Dynamics NAV 5.0 ile nasıl tasarruf sağlanabileceği ve işlerin nasıl daha iyi yönetilebileceği anlatılacak.

Microsoft Dynamics NAV özellikle zamanla yarışan işletmelere etkin ve hızlı bir ERP kurulumu öneriyor. Güçlü araçlarla kurulum öncesi ve sonrasında iyi bir proje yönetimini garanti ediyor. Projeye başlarken ve daha sonra kullanılan SureStep ve Microsoft Dynamics NAV Rapid Implementation Methodology (RIM) ile tüm bir ERP projesi başarıyla ve yüksek performansla yönetilebiliyor. Bu araçlar üzerinde çalışılan projenin büyüklüğünden ve karmaşıklığından bağımsız olarak çok hızlı bir kurulum süreci sunuyor.

:: Microsoft Dynamics hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’dan Dynamics Kampanyası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’dan Dynamics Kampanyası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’dan Dynamics Kampanyası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "