Okunma

Microsoft’tan Aile Paketi


10 Temmuz 2009 Cuma 08:02
Microsoft’tan Aile Paketi

Chrome OS duyuruldu diye Windows 7‘yi unuttuğumuzu sanmayın. Aslında Windows 7’yi kimse unutmuş değil. Henüz sadece üzerinde çalışıldığı duyurulan bir işletim sistemi için yıllardır öyle ya da böyle bir şekilde kullandığımız Windows’ların yenisini göz ardı etmek olmaz.

Windows 7’nin çıkışına sayılı günler kala işletim sisteminin hangi fiyatla ve nasıl paketler halinde satılacağı hakkında haberler de sıklaşıyor. Microsoft henüz resmi olarak açıklamasa da Windows 7 için bir Aile Paketi çıkacağı söyleniyor. Bu haberlerin kaynağı ise Amazon ve benzeri alışveriş sitelerinde bu paketin ön siparişlerinin alınmaya başlanması.

Windows 7 Aile Paketi’nde bir adet Windows 7 aldığınızda yeni bir Windows 7 lisansı almak isterseniz sürüme göre sadece 20 ile 30 dolar arası bir para ödeyeceksiniz. Microsoft resmi olarak henüz duyurmasa da bu paketin piyasaya çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.

:: Windows 7 Aile Paket piyasaya çıkarsa almayı düşünür müsünüz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’tan Aile Paketi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’tan Aile Paketi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’tan Aile Paketi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "