Okunma

Microsoft’tan Behice Funda’ya Yeni Görev


22 Nisan 2014 Salı 12:00
Microsoft’tan Behice Funda’ya Yeni Görev

Yaklaşık 3 yıldır Microsoft Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan Behice Funda, 1 Mayıs’tan itibaren Microsoft Türkiye Yazılım Teknolojileri Platformu Pazarlama Müdürlüğünü üstleniyor.

Yazılım Teknolojileri Platformu, Microsoft’un bulut ve hizmet odaklı dönüşümüne dair yazılım ekosisteminin güçlendirilmesinde son derece önemli bir rol oynuyor. Türkiye’deki girişimcilik ekosisteminin güçlenmesi adına yaptığı çalışmalarla ve Türkiye’de yazılım geliştirme kültürüne sağladığı destekle öne çıkan platform, 130 binden fazla kayıtlı üyesi olan Türkiye’nin en büyük ücretsiz yazılım geliştirme okulu Açık Akademi’nin gelişimini ve koordinasyonunu da üstleniyor.

Funda, yeni görevinde girişimcilerden, akademisyenlerden, yazılım geliştiricilerden ve startup aşamasındaki şirketlerden oluşan dev bir ekosistemle yakın çalışarak, Microsoft Türkiye’nin desteğiyle Türkiye’deki girişimcilik ve uygulama ekosisteminin güçlendirilmesinde önemli sorumluluklar üstlenecek.

Funda, 1 Mayıs’ta başlayacak yeni görevinin yanı sıra yeni atama yapılana kadar Microsoft Türkiye Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevini de sürdürmeye devam edecek.

:: Windows ve Office haricinde Microsoft yazılımlarını kullanıyor musunuz?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’tan Behice Funda’ya Yeni Görev konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’tan Behice Funda’ya Yeni Görev ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’tan Behice Funda’ya Yeni Görev ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "