Okunma

Microsoft’tan Gençliğe Bağış


21 Aralık 2014 Pazar 09:00
Microsoft’tan Gençliğe Bağış

Hepimizin bildiği gibi neredeyse her bir dev marka şahsi reklamlarını gerçekleştirmek adına çeşitli sosyal sorumluluk projelerine imza atıyor. Bunlar nakit yardımlar olabileceği gibi markaya ait ürünler de olabiliyor. Bu seferki bağışçımız ise Amerikalı Microsoft.

Microsoft’un New York bölge sorumlusu Reid Downey, NBC adlı TV kanalının her Cuma yayınladığı Today adlı programda gerçekleştirdikleri bağıştan bahsetti. Downey’in dediğine göre teknoloji devi Microsoft, toplamda 200 HP tablet ve 2 milyon değerinde yazılımı bağışlamış.

14-12/20/today-show.jpg

Gerçekleştirilen bağışlar ise çok sayıdaki çocuk ve gençlik yardım kuruluşuna gitmiş. Paylaşılan HP Stream 7 tabletler Windows 8.1 ve Office 365’e sahipken, cihazların pazar değeri 99 dolar olarak belirlenmiş. Kısacası şirketin yaptığı bağış donanımdan çok yazılım alanında gerçekleşmiş, 2 milyon dolarlık Microsoft programı ücretsiz olarak bağışlanmış.

Reid Downey daha sonra Microsoft New York blog’unda paylaştığı bir mesajda amaçlarının “yetenek sahibi ancak bunları kullanacak şansı olmayan gençlere destek” olduğunu belirtti.

:: Microsoft sizce yeterli bağış sunmuş mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Microsoft’tan Gençliğe Bağış”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Tbrikler vestelde bize dagıtırmıki

" Microsoft’tan Gençliğe Bağış konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’tan Gençliğe Bağış ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’tan Gençliğe Bağış ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "