Okunma

Cloud Computing Sunucuları Nasıl Çalışıyor?


25 Kasım 2010 Perşembe 19:30
Cloud Computing Sunucuları Nasıl Çalışıyor?

Teknoloji şirketlerinin geleceğini yönlendirmek için büyük yatırımlar yaptığı cloud computing sistemlerine geçiş yavaş yavaş başladı. Günümüzde Windows Live Messenger, Gmail ve Office 2010 gibi popüler programlarla bulut hizmetlerini kullanıyoruz. (Cloud Computing Hayatınızı Nasıl Değiştirecek?)

 

Bilgisayarda bilgi saklamak yerine, mevcut tüm verilerin internet bulutundan yönetilmesini sağlayan sistemde sunucular büyük önem taşıyor. Peki, cloud computing sunucuları nasıl çalışıyor hiç düşündünüz mü? (Cloud Computing Nedir? Neleri Değiştirecek?)

ITPAC Nedir Nasıl Çalışır?

 

Microsoft için cloud computing sistemlerini kuran bu konudaki en yetkili isimlerden Rick Bakken ShiftDelete.Net için firmasının en iddialı cloud sunucu çözümünü anlattı.

Sıfırdan kurulan bu prefabrik sunucuların çalışması için insana gerek kalmıyor. İşte simülasyon videosuyla birlikte Microsoft’un ITPAC sunucuları…

:: Cloud computing sistemlerine güveniyor musunuz?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Cloud Computing Sunucuları Nasıl Çalışıyor?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    serverların nasıl soğutulduğunu değilde cloud sisteminin nasıl işlendiğinin anlatılmasını bekliyordum.

" Cloud Computing Sunucuları Nasıl Çalışıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cloud Computing Sunucuları Nasıl Çalışıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cloud Computing Sunucuları Nasıl Çalışıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "