Okunma

Microsoft’tan Mobil Kıyak


21 Mayıs 2009 Perşembe 04:30
Microsoft’tan Mobil Kıyak

Geçtiğimiz hafta geliştirici kayıtları açılan Windows Mobile Marketplace, ne App Store ne de diğerlerinde görülmemiş bir özelliğe sahip olacak: Microsoft’un dükkanından alışveriş yaptığınızda, satın aldığınız uygulamayı 5 farklı Windows Mobile 6.5 cihazına yükleyebileceksiniz.

Paraları Birleştirin

Diğer bir deyişle, hem ailenizdeki Windows Mobile cihazlarından her birine aynı uygulama için para ödemeyeceksiniz, hem de 5 ortak toplanıp “uygulamaya girmek”(!) mümkün olacak. Son kullanıcıların bağrına basacağı bu avantajı, ekmeğine kan doğranan yazılım geliştiricilerinin nasıl karşılayacağı ise merak edilenler arasında.

:: Windows Mobile Marketplace, App Store’dan şovu devralır mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’tan Mobil Kıyak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’tan Mobil Kıyak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’tan Mobil Kıyak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "