Okunma

Microsoft’tan Önemli Uyarı


01 Ocak 2011 Cumartesi 12:30
Microsoft’tan Önemli Uyarı

Microsoft, Office kullanıcılarını, gerçekleşebilecek olası bir korsan saldırısı için uyardı. Sorun, Microsoft Office 2007 ve Microsoft Office 2010 setlerinde krtitik düzeyde. İlgili uygulamalarda yazdığınız yazıyı, RTF formatında, e-posta ile yollarsanız ve bu posta korsanların eline geçerse, içeriğinde bulunan kodlar nedeniyle, korsanlar, bilgisayarınızı uzaktan yönetebiliyor.

 

 

Office XP Service Pack 3, Office 2003 SP3, Microsoft Office 2007 Service Pack 2, Microsoft Office 2010 (32-bit sürüm), Microsoft Office 2010 (64-bit sürüm), Microsoft Office 2004 Mac, Microsoft Office 2008 Mac, Microsoft Office for Mac 2011, Open XML File Format Converter Mac, açığa sahipler ve acilen güncellenmeleri gerekiyor. Güncellemeler, ilgili bağlantı yardımıyla yapılabiliyor.

:: Korsanların yeni hamlesi hakkında ne düşüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’tan Önemli Uyarı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’tan Önemli Uyarı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’tan Önemli Uyarı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "