Microsoft’tan Ücretsiz CRM Servisi


19 Nisan 2010 Pazartesi 13:58
Microsoft’tan Ücretsiz CRM Servisi

Ünlü yazılım firması Microsoft, şirketlerin müşterilerini daha iyi tanımasını sağlayan  Dynamics CRM için özel bir kampanya başlattı. 

Microsoft Türkiye‘nin kısa bir süre için geçerli olan Ücretsiz CRM Check-Up Kampanyası‘na, Microsoft iş ortağı Tradesoft ve iş süreçleri danışmanı Sistema destek veriyor. Şirketlerin satış ve pazarlama süreçlerini etkin çalışacak şekilde iyileştirmeyi hedefleyen kampanya kapsamında kurumlar, Tradesoft ve Sistema‘dan ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilecek.

CRM yazılımları kullanmayı hedefleyen kurumlarda iş süreçlerinin, sektöre ve şirket yapısına göre farklı olabileceğine dikkat çeken uzmanlara göre CRM yazılım yatırımıyla birlikte sistem tasarımının iş süreçlerinin analiziyle birlikte yapılması gerekiyor.

Hangi uygulamalar ücretsiz?

Bu nedenle Microsoft‘un Ücretsiz CRM Check-Up Kampanyası’nın iddialı bir hedefi bulunuyor. Ücretsiz alınabilecek bu hizmet ile birlikte şirketlerin CRM projelerinde ilk üç ayda elde edecekleri verimlilik ve gelir artışı ile kurumsal yazılım projesi maliyetini geri ödeyecek.

İş süreçleri danışmanı Sistema ve Microsoft iş ortağı Tradesoft‘un hayata geçirdiği Ücretsiz CRM Checkup Kampanyası’nda şirketlerin mevcut satış süreçlerinin etkinliği, satış ve pazarlama arasındaki veri aktarımının sağlığı, pazarlama ve satış ekiplerine sağlanan potansiyel müşteri listelerinin hazırlanması gibi pek çok süreç analiz edilerek mevcut iyileştirme alanları raporlanacak.

CRM kurulumlarının başarısını doğrudan etkileyen bu kampanya kapsamında verilen hizmetler, Satış ve Müşteri Hizmetleri Süreçlerinin Analizi (Health Check), İyileştirme Noktalarının Tespiti, İş Sonuçlarının iyileştirilmesi İçin Yol Haritasının Oluşturulması, Sistem İyileştirmeleri Önerileri, Süreç İyileştirmeleri Önerileri ve Organizasyon Yapısı İyileştirmeleri’ni kapsıyor. Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için www.Microsoft.com/turkiye/kampanya adresini ziyaret edebiliriniz.

:: Firmanın bu kampanyasından faydalanacak mısınız?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’tan Ücretsiz CRM Servisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’tan Ücretsiz CRM Servisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’tan Ücretsiz CRM Servisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Demon's Souls oynanış videosu yayınlandı! Demon's Souls oynanış videosu yayınlandı!
  2. 2 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  3. 3 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  4. 4 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  5. 5 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  6. 6 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  7. 7 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  8. 8 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  9. 9 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  10. 10 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!