Okunma

Microsoft’un Girmediği Sektör Kalmayacak


05 Ocak 2011 Çarşamba 07:59
Microsoft’un Girmediği Sektör Kalmayacak

CES fuarında sergilenecek yeni tabletlerin fazlasıyla ilgi göreceğini söyleyenler yanılacak. Çünkü Microsoft’un sır gibi sakladığı Windows TV‘si gün yüzüne çıkacak.

Apple ve Google TV’ye rakip olacak Microsoft’un yeni ürünü tahmini 200 dolar fiyatla satışa sunulacak. Ürün basından sır gibi saklanıyor ve daha görüntüleyen olmadı.

Microsoft bu ürünün sinyallerini birkaç ay öncesinde vermişti. Fakat Kasım ayında film firmalarıyla görüşen Microsoft’un Xbox 360 ile ilgili bir proje yapacağı düşünülüyordu. Bu tahminde yanılsak ta Microsoft’un bu tarz bir gitişimde bulunacağını bilmiş olduk.

Ürün açığa çıkar çıkmaz Microsoft‘un yeni ürünü ile ilgili detayları sizlere aktaracağız.

:: Microsoft’un bu girişimi hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’un Girmediği Sektör Kalmayacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’un Girmediği Sektör Kalmayacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’un Girmediği Sektör Kalmayacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "