Okunma

İnternet Alışkanlıklarınızı Paylaşın


12 Aralık 2008 Cuma 08:23
İnternet Alışkanlıklarınızı Paylaşın

Microsoft Live Labs tarafından geliştirilen yeni web tabanlı kişisel pano Thumbtack, internetten yazı, site adresi ve fotoğrafları biriktirip koleksiyon halinde toplamanıza olanak tanıyor. Bu nesneleri etiketleyip, içlerinde arama yapmanız ve koleksiyonlarınızı diğer kullanıcılarla paylaşmanız da mümkün. Her kullanıcı diğerlerine yorum yapma ve başka nesneler ekleme hakkına sahip. Metin ve resimleri doğrudan Thumbtack’e kopyalayıp yapıştırabilir veya bir tarayıcı yer imleme aracı kullanabilirsiniz. Servise ulaşmak için Windows Live ID‘nizi kullanmanız yeterli.

:: Thumbtack sizce yeterli ilgiyi görür mü?

Bilgi İçin : Thumbtack
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İnternet Alışkanlıklarınızı Paylaşın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternet Alışkanlıklarınızı Paylaşın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternet Alışkanlıklarınızı Paylaşın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "